skip to content

Polski

Poland

Firma i jej usługi 

Firma Plischka International Spedition Frankfurt (Oder) GmbH jest średnim przedsiębiorstw. Został założony w 1991 roku i rozwinął się z czystego transportu w firmie nowoczesnych i wydajnych usług firmy, która dziś wielkość ekonomiczną w regionie Brandenburgii i Berlina.

Firma należy do spółki Plischka grupy z innych miejsc w Berlinie, Poczdamie i Lipsku. Należące do tej grupy umożliwia centralne zarządzanie gospodarczej autonomii poszczególnych spółek. Głównym Ideą firmy jest filozofia, we współpracy z klientem, sukces na rynku komponentów usług, jakość i cena w porównaniu do swoich konkurentów w dalszym ciągu rozwijać. Usług, niezawodność, terminowość, elastyczność i przyjazności dla klienta są decydujacym czynnikiem, do których nasi klienci są uprawnieni.
Wysoki stopień wyposażenia własnej firmy i solidne i niezawodne macierzystych wyszkolony personel pozwalają nam pełny zakres usług logistycznych. Nasze mocne strony, widzimy przede wszystkim

  • W rozwoju logistyki dostosowane,

  • W korzystnym składowaniu i dystrybucji towarów w Brandenburgii i Berlinie Polska
  • W rozliczeń międzynarodowych oplat celnych (upoważnionych odbiorców, magazyny celne)
  • W realizacji przewozow drobnicowych w kierunku z i do Polski
  • W celu wykonania przeprowadzek
  • Zarzadca i realizacji ich przenieść firm


W celu realizacji wyżej wymienionych usług naszej firmy - w bliskiej odległości od granicy Polski-Niemiecki - nowoczesnego systemu transportu z 4.000 m² obsługi i miejsca.

 

Up